top of page
kross-szczecin

Rowery MTB 

Rowery MTB zostały stworzone do jazdy w terenie. Wyposażone są koła z szerokimi oponami i agresywnym bieżnikiem oraz jeden lub dwa amortyzatory. Ze względu na swoją wytrzymałość i uniwersalność są najczęściej kupowanymi rowerami.

Kross MTB Level Szczecin

MTB DAMSKIE

​Damskie Rowery MTB posiadają takie same wyposażenie co klasyczne rowery MTB, ale poprzez inną geometrię ramy oraz inne siodełka dedykowane są dla kobiet.

Kross Lea Szczecin

TREKKING

Rowery trekkingowe przeznaczone są do jazdy codziennej, jak i do wypraw rowerowych. Dzięki regulacji wspornika kierownicy możliwy jest dobór wygodnej pozycji na rowerze. Rowery posiadają koła 28 cali, opony o delikatnym bieżniku, bagażnik, pełne błotniki i oświetlenie.

Kross Trans Szczecin

CROSS

Rowery cross to uniwersalne rowery przeznaczone do jazdy po utwardzonych nawierzchniach. Posiadają 28 calowe koła, wąskie opony o delikatnym bieżniku. 

Kross Trans Szczecin

TRIAL

Rowery Trail to rowery ścieżkowe, z zawieszeniem o skoku w granicach 120 mm, które pozwala bezpiecznie pokonywać przeszkody. Koła i opony w rozmiarze 27,5+ pozwalają zachować przyczepność na nawet najbardziej błotnistych trasach 

Kross Soil Szczecin

E-bike

Rowery Kross ze wspomaganiem elektrycznym

Kross Ebike Elektryczny Szczecin

E-bike

Rowery Le Grand ze wspomaganiem elektrycznym

Rower-Elektryczny-Szczecin

Miejskie

Rowery miejskie charakteryzują się wygodną, wyprostowaną sylwetką podczas jazdy. Wyposażone są w błotniki, oświetlenie oraz osłonę łańcucha co pozwala na jazdę w każdym stroju.

Rowery-Miejskie-Szczecin

Szosowe

Rowery szosowe charakteryzują się niską wagą i wysoką sztywnością. Są stworzone do jazdy po utwardzonych nawierzchniach.

Kross-Vento-Szczecin

Młodzieżowe i dziecięce

Kross-Rower dziecięcy-Szczecin
bottom of page